Klima Servisi

Kombi ,beyaz eşya ve tüm elektronik aletlerde olduğu gibi klima bakım onarım montaj ve demontaj işlemlerinde de Volkan Klima  olarak yaygın teknik servis kadromuzla siz değerli Bursa’lılara en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Evinizde yada iş yerinizde kullandığınız klimalarınızın her ihtiyacınızı firmamızın deneyimle personeliyle en kaliteli hizmet prensibi ilkesi ile sağlamaktayız. 

Sağladığımız bakım yada teknik servis işlemlerimiz daima bir sene garantimiz altında olacaktır.

Aynı noktadan doğacak arızalarınızı ücret talep etmeden servis sağlamaktayız.

Her türlü klima işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

Klima Montajı

Volkan Klima  olarak Bursa’nın merkez ilçesi olarak bilinen Osmangazi ilçesinin tüm mahallelerine servis hizmeti sağlamaktayız.

Osmangazi ilçesi bizim en önemli kalelerimizdendir. Nüfusu açısından Bursa’nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi ilçesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü servis tamir bakım ihtiyaçlarında 7 / 24 en hızlı ve en kaliteli servisi sağlamaktayız.

Kombi arızalarıza , petek bakımlarınıza ,beyaz eşyalarınızın teknik desteğine firmamızdan servis talep ediniz.   Sağladığımız servis işlemlerinde orijinal parçayı en uygun fiyata kullanmaktayız.

Yaptığımız her işlemin Bir yıl servis garantisi bulunmaktadır. Doğru ve Güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz.

   Firmazın ilkelerinin en başında yüzde yüz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Güler yüzlü teknisyen kadromuzdan aldığınız  hizmetinden duyduğunuz memnuniyeti çevrenizdeki dostlarınızla paylaşmanız bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.

   Osmangazi ilçesinin adının ve şanının büyüklüğüne yakışır bir hizmet kalitesi sağlamak bizim en büyük temennimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

 

Klima Bakımı

  Hayatımızda her zaman ikinci plana attığımız makina bakım işlemleri karşımıza ya bir sağlık yada maddi bi sıkıntı olarak çıkmaktadır.

Bu nedenle senelik olarak klimalarınıza düzenli bakım yaptırmalısınız. 
Bu işlem sayesinde alerjik hastalılardan uzak kalarak gereksiz elektrik tüketimi yapıp şişkin faturalarla karşılaşmazsınız.
Klima kullanımınıza düşen elektrik tüketim bedeli senelik bakım işlemleri sonunda minimum yüzde 30 oranında düşmektedir.  
İşte bu gibi sebeplerle En Servis olarak deneyimli kadromuzla en iyi fiyata en profesyonel servis klima bakım onarım isteklerinizi karşılamaktayız.

 

Klima Tamiri

 Volkan Klima Servisi olarak klimanızın iç ve dış ünitesinde servis gerektirecek her türlü problemde yaygın ve deneyimli servis ekiplerimizde hızlı ve güvenilir servis hizmetini en iyi kalitede sunmaktayız.

Klimalarınız da oluşabilecek teknik servis ihtiyaçlarınızda firmamızdan talep ettiğiniz servis elemanları eğitimli konusunda uzman sadece orjinal yedek parça kullanan ekiplerden oluşmaktadır.

Klima teknik servisi alanında yaptığımız tüm servis işlemleri 1 yıl garantili olarak sağlanmaktadır. Bize çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.


Klima Servisi - Volkan Klima servis bakım bursa , Volkan ilklimdirme , volkan ilklimlerdirme , Soğutma, Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Endüstriyel Soğutma, Soğuk Oda, Soğuk Depo, Soğuk Hava Odası, Soğuk Hava Deposu, PVC Perde, PVC Şerit Perde
Klima Servisi ,volkan ilklimdirme , Kombi ,beyaz eşya ve tüm elektronik aletlerde olduğu gibi klima bakım onarım montaj ve demontaj işlemlerinde de Volkan Klima olarak yaygın teknik servis kadromuzla siz değerli Bursa’lılara en iyi hizmeti ver
klima-servisi-volkan-ilklimdirme-kombi-beyaz-esya-ve-tum-elektronik-aletlerde-oldugu-gibi-klima-bakim-onarim-montaj-ve-demontaj-islemlerinde-de-volkan-klima-olarak-yaygin-teknik-servis-kadromuzla-siz-degerli-bursa-lilara-en-iyi-hizmeti-vermeye-haziri